logo
A powerful architecture & Construction theme. Construct your website in the perfect Ratio.
Alienum phaedrum torquatos nec eu, vis detraxit periculis ex, nihil expetendis in mei. Mei an pericula
DOĞUM HARİTASI
ANALİZİ
En temel seans çeşidimiz kişiliğinize
ve potansiyellerinize dair ipuçları veriyor

Süre: 1 saat

Ücret: 2.500 TL

1

NEDİR?

Astrolojide “doğum haritası” olarak geçen harita, kişinin doğduğu an, doğduğu yerden görülen gökyüzünün haritasıdır. Bu haritadaki semboller, kişinin hayatına ve kişiliğine dair ipuçları taşır. Doğum haritası analizinde bu ipuçları incelenir ve yorumlanır.

2

NE BEKLEMELİYİM?

Doğum haritası analizi, öncelikle kişiliğinize dair temel noktaları daha yakından tanımanıza olanak sağlıyor, ifade etmekte güçlük çektiğiniz özelliklerinizi anlamlandırmanıza yardım ediyor. Bunun yanısıra bu analiz, kişiliğinizde geliştirebileceğiniz veya törpüleyebileceğiniz yanlarınıza işaret ederek daha bilinçli ve huzurlu yaşayabilmek için gerekli farkındalığa ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Bu sebeplerle bu seansı kişisel gelişim yolunuzda daha rahat ilerleyebilmeniz için temel bir astrolojik araç olarak görebilirsiniz.

3

SEANS NASIL GEÇİYOR?

Doğum haritası analizi için yaptığımız seans 1 saat sürüyor. Seans kapsamında hayatınıza egemen olan temaları psikolojik astroloji çerçevesinde konuşuyoruz. Seansın ilk yarısında analiz sürecinde elde edilen astrolojik bulguları anlatıyoruz. Haritanızda yer alan ana temaları ve bu temaların birbiriyle uyumlu veya çelişkili olduğu noktaları ele alıyoruz. Seansın ikinci yarısı karşılıklı diyalog ile devam ediyor. Bu kısımda bahsettiğimiz bulguların hayatınıza yansımasını konuşuyoruz. Böylece haritanızda yer alan temaları sağlıklı ve dengeli bir biçimde yaşamanız için bir adım atıyoruz.

4

DUO NASIL HAZIRLANIYOR?

Doğum haritası analizini sağlıklı yapabilmek için önce doğum saatinden emin olmamız gerekiyor. Bu amaçla analizinize rektifikasyon adı verilen bir çalışmayla başlıyoruz. Bu çalışmada, hayatınızdaki geçmiş dönüm noktalarının zamanlamalarını ele alarak kesin doğum saatinizi saptamayı amaçlıyoruz. Doğum saatinizden emin olduktan sonra, haritanızı detaylarıyla analiz ediyoruz. Bu analizde öncelikle, haritanızın genel yapısını oluşturan unsurları inceliyor daha sonra, gezegen konumları, açıları, yerleşimleri gibi özellikli konuları ele alıyoruz. Hazırlık aşamasının en kritik noktasını incelenen tüm verilerin bir arada değerlendirerek genel bir yoruma ulaşılması oluşturuyor. Bu hazırlık süreci, 4-5 saat süren bir çalışmayı kapsıyor.

5

BİLMENİZDE FAYDA VAR

>  Doğum haritası analizi çalışması  için belirli bir doğum saati aralığının bilinmesi gerekir.

>  Bu seans sonrası ihtiyaç duyduğunuz konuları daha detaylı konuşmak için “derinleştirilmiş doğum haritası analizi” seanslarından faydalanabilirsiniz.

>  Bu seansa ek olarak alacağınız dönemsel analiz seansları ile önünüzdeki farklı zaman dilimlerini yorumlayabilirsiniz.

RANDEVU AL
FİYAT SEÇENEKLERİ
DÖNEMSEL
ANALİZ
İçinden geçtiğiniz zaman
dilimine farklı bir bakış açısı

Süre: 45 dakika

Ücret : 2.500 TL

1

NEDİR?

Dönemsel analiz, içinde bulunduğunuz zaman diliminin astrolojik öngörü teknikleri kullanılarak yorumlanmasıdır. Doğum haritasının zaman eksenindeki dinamiklerini ele alır. İçinden geçtiğiniz zamanın kalitesini, beklentilerinizi, koşullarınızı ve bunlara bakış açınızı irdeler. Analize konu dönemin uzunluğu, 8 aydan az, 1,5 yıldan çok olmamak kaydıyla doğum haritasının özel dinamiklerine göre belirlenir.

2

NE BEKLEMELİYİM?

Her ne kadar doğum haritanız hayatımız boyunca hep aynı kalsa da hayatınızın değişik dönemlerinde haritanızın değişik bölümlerini deneyimliyorsunuz. Bu zaman dilimleri astrolojinin dinamik yanını oluşturuyor ve dönemsel analiz çalışması, içinde bulunduğunuz zaman diliminde doğum haritanızın hangi bölümünün “gün yüzüne” çıkacağını değerlendirerek, zamanı yorumlamanıza yardımcı oluyor. Dönemsel analiz seansı ile, kendinizi zaman içinde hayata nasıl açacağınızı ve ne şekilde değişeceğinizi keşfetmenize yardımcı oluyoruz.

Bu çalışmadan elde edeceğiniz en önemli bilgi, önümüzdeki dönemde hangi astrolojik sembolün ve temsil ettiği ana fikrin (arketip) hayatınıza gireceği ve buna karşı yaklaşımınızın nasıl şekillenmesi gerekeceğidir. Bu şekilde kullanıldığında dönemsel analiz çalışması, karşılaşılacak olaylara bakış açınızı değiştirebilir, ihtimalleri sınırlar ve o dönemi daha bilinçli yaşamanıza yardım eder.

Astrolojinin öngörü teknikleri “tahminsel” olsa da “kehanet” niteliğinde değildir. Bu nedenle dönemsel analiz çalışmasından kesin ve net ifadelerle gelecekte ne olacağının birebir sıralanması beklenmemelidir.

3

SEANS NASIL GEÇİYOR?

Dönemsel analiz seansı 45 dakika sürüyor. Seansa, analiz sonrası elde ettiğimiz bulguları paylaşarak başlıyor, daha sonra sizin deneyimleriniz ışığında bulgularımızın hayatınızdaki karşılığını karşılıklı olarak konuşuyoruz. Özellikle içinde bulunduğunuz zaman diliminin ana temasını ve bunu ne şekilde yorumlayabileceğinize yoğunlaşıyoruz.

4

DUO NASIL HAZIRLANIYOR?

Dönemsel analiz çalışmasında 4-5 saat süren hazırlık aşaması ile birden fazla öngörü tekniğini doğum haritasına uyguluyor ve elde ettiğimiz sonuçları analiz ederek bir yoruma ulaşıyoruz. Uyguladığımız öngörü teknikleri arasında; transitler, ilerletilmiş haritalar, güneş dönüşü haritası, yeniay, dolunay, tutulmalar ve gezegen “retro” dönemlerinin haritaya etkileri gibi yöntemler yer alıyor.

5

BİLMENİZDE FAYDA VAR

>  Dönemsel analiz çalışması için öncelikle doğum haritası analizi yapılması gerekir.

>  Dönemsel analiz hizmetimiz, analiz edilen dönem içerisinde 1 adet ek seans içerir. 

>  Özellikle cevabını almak istediğiniz spesifik bir soru varsa, soru astrolojisi hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

RANDEVU AL
FİYAT SEÇENEKLERİ
ÇOCUK
ASTROLOJİSİ
Çocuğunuzun kişiliğini, yatkınlıklarını,
karşısına çıkacak kritik döngüleri araştırıyoruz

Süre: 1 saat

Ücret : 2.500 TL

1

NEDİR?

Çocuk astrolojisi, çocuğunuzun doğum haritasının analizi ve çocuğunuz için dönüm noktası sayılabilecek astrolojik döngülerin çıkarılmasıdır. Çocuk haritalarının analizi teknik olarak yetişkinlere yapılan doğum haritası analizi ile aynı olsa da yorum açısından çok dikkat edilmesi gereken bir çalışmadır. Zira çocuk haritaları daha yaşanmamış haritalardır ve içerdikleri potansiyeller yetişkinlere göre çok daha kolay şekil verilebilir ya da yönlendirilebilir hamlıktadır. Bu nedenle, çocuk haritası analizinde kesin cümlelerden kaçınılmalıdır.

2

NE BEKLEMELİYİM?

Çocuk astrolojisinin yardımıyla, çocuğunuzun iç dünyasını ve duygusal ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak gelişimine daha rahat ve bilinçli bir şekilde yön verebilmenizi amaçlıyoruz.

3

SEANS NASIL GEÇİYOR?

Seanslarımızda ebeveynlerin gözlemleri ışığında astrolojik sembolizmin muhtemel anlamlarını birlikte keşfediyoruz. Çocuk haritası analizinde kesin cümlelerden kaçınıyoruz. Bunun yerine haritada yer alan potansiyellerin ve risklerin üzerinde duruyor, bunlar arasındaki olası etkileşimleri birlikte değerlendiriyoruz.

4

DUO NASIL HAZIRLANIYOR?

Çocuk astrolojisi için öncelikle doğum haritası analizi yapıyor, daha sonra harita için kritik zaman dilimlerini inceliyoruz. Tüm bu çalışma yaklaşık 4 saatlik  bir hazırlık aşaması gerektiriyor.

5

BİLMENİZDE FAYDA VAR

>  Çocuk astrolojisi çalışması için belirli bir doğum saati aralığının bilinmesi gerekiyor.

>  Çocuk astrolojisi seansına ek olarak çocuk-anne ilişkisi gibi aile bireyleri arası dinamikleri anlamak için ilişki astrolojisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

RANDEVU AL
FİYAT SEÇENEKLERİ
İLİŞKİ
ASTROLOJİSİ
Merak ettiğiniz kişiyle aranızdaki
uyumu ve açmazları konuşuyoruz

Süre: 1 saat

Ücret : 2.500 TL

1

NEDİR?

İlişki astrolojisi, iki kişinin harita dinamiklerinin birbirini ne şekilde etkilediğinin analizidir.  İlişki astrolojisi çalışmasında, analize konu iki haritanın karşılaştırılmasına ek olarak, iki kişi arasındaki sinerjinin yorumlandığı ek haritalar da analiz edilir.

2

NE BEKLEMELİYİM?

Gerek duygusal hayatınızdaki gerek ailenizdeki gerekse iş alanındaki ilişkilerinizin hayatınıza ne katabileceğini analiz etmek ilişki astrolojisiyle mümkündür.

Karşınızdaki insanın sizdeki karşılığı ile sizin onun hayatınızdaki karşılığını daha iyi anlamlandırabilmek, ilişkiden beklentilerinizi şekillendirebilmek,  ilişkinizin dinamiklerini aydınlatabilmek için ilişki astrolojisinden faydalanabilirsiniz.

3

SEANS NASIL GEÇİYOR?

Seans süresince sizin ve aranızdaki ilişkiyi merak ettiğiniz diğer kişinin haritalarından yola çıkarak aldığımız notlarımızı, ardından bu ilişki çerçevesindeki merak ettiğiniz astrolojik etkileşimleri konuşuyoruz. Anlamlandıramadığımız ilişkilerin sırrını bu seansta astrolojik araçlarla birlikte çözmeye çalışıyoruz.

4

DUO NASIL HAZIRLANIYOR?

İlişki astrolojisi seansı hazırlık evresinde ilk olarak her iki kişinin doğum haritasını çıkarıyor, bu iki haritayı sinastri tekniği ile karşılaştırıyor, ayrıca aradaki ilişkiyi kompozit harita tekniği ile değerlendiriyoruz. Son olarak da kişiler arasında ortaya çıkan açmazları ve daha iyi ve daha rahat bir arada olma olanaklarını ortaya koyuyor ve araştırıyoruz.

5

BİLMENİZDE FAYDA VAR

>  İlişki astrolojisinin konusu yalnız çiftler ile sınırlı değildir. Profesyonel hayattaki veya aile içi ilişkileri de kapsayabilir.

>  İlişki astrolojisi çalışması için öncelikle doğum haritası analizi yapılması gerekir.

RANDEVU AL
FİYAT SEÇENEKLERİ
SORU
ASTROLOJİSİ
Aklınıza takılan o soruyu
detaylı inceleyip cevaplandırıyoruz

Süre: 1 saat

Ücret : 750 TL

1

NEDİR?

Danışan kişinin sorduğu spesifik soruya ait astrolojik haritanın incelenmesidir. Soru astrolojisinde kuralları net çizgilerle çizilmiş ve kökleri bin yıllar öncesine dayanan bir geleneksel astroloji yöntemleri kullanılarak, haritadaki semboller çeşitli yönlerden analiz edilir ve soruyu sormaya neden olan olaylar ve cevaba giden yolun aydınlatılması amaçlanır.

2

NE BEKLEMELİYİM?

Soru astrolojisi bir süredir gündeminizde olan, cevabını bilmenin sizi pozitif etkileyeceği, bu nedenle astrolojinin yol göstericiliğine ihtiyaç duyduğunuz soruların net bir şekilde cevaplanmasını amaçlar. Soru astrolojisini kullanarak “İşimi değiştirmeli miyim?” veya “İlişkimi devam ettirmeli miyim?” gibi soruların cevabına ulaşabilirsiniz. Özetle soru astrolojisi, hayatınızda önemli bir yer teşkil eden sorulara, astrolojinin yol göstericiliği ile cevap bulmanızı mümkün kılar.

3

SEANS NASIL GEÇİYOR?

Soru analizi 1 saat süren bir seanstan oluşuyor. Seansta ilk olarak soruya ait çıkardığımız haritanın farklı değişkenlerine bağlı bir değerlendirme yapıyor, daha sonra farklı parçaların bir araya gelmesiyle şekillenen cevabın detaylarını konuşuyoruz.

4

DUO NASIL HAZIRLANIYOR?

Geleneksel soru astrolojisi çok sayıda yöntem ve kural içeren detaylı bir alan olduğundan hazırlık süreci uzun ve titizlik gerektiriyor. DUO olarak soru astrolojisi seanslarına ortalama 1 gün süren bir ön çalışma ile hazırlanıyoruz. Sorduğunuz sorunun niteliğine göre haritanın analiz süresi değişebiliyor. 

5

BİLMENİZDE FAYDA VAR

Soru astrolojisi çalışması için sorulacak sorunun genel geçer olmasındansa güncel olaylara referans vermesi, doğru detaylandırılması gerekir. Sorunun kapsam, amaç ve gereklilik kıstaslarına göre düzeltilmesi gerekebilir.

Soru astrolojisi önemli bir uzmanlık alanıdır ve bu konuda danışılan astroloğun konuyla ilgili uzmanlaşmış olması gerekir. Soru astrolojisi sertifikamızı buradan görüntüleyebilirsiniz.

RANDEVU AL
FİYAT SEÇENEKLERİ